Кооперация Комерсина – Ремонт и реконструкция на сгради
КООПЕРАЦИЯ “КОМЕРСИНА”е създадена и регистрирана във фирмено отделение на СГС на 21.11.1990 година.
Със строителна дейност Кооперацията се занимава от 1991 година, като през периода 1991-1993 година е извършила основен ремонт и реконструкция на част от сградата на Драматичен театър ”Ст.Киров”- гр.Сливен, като е преустроила и изпълнила всички видове СМР на следните обекти:
Дискотека застроена площ от 760 кв.м.,нощен бар със застроена площ 180 кв.м.,клуб-ресторант със застроена площ от 80 кв.м., коктейл бар със застоена площ 120 кв.м. и магазин с разг. площ 120 кв.м.
От пролетта на 1993 г. Кооперация ”КОМЕРСИНА” започва самостоятелно изграждане на жилищни сгради в гр. София, като до момента е построила и предала с Акт 16 девет сгради:
ул.”Цветна градина” №5, ул.”Николай Лилиев” № 14а, ул.”Димитър Хаджикоцев” № 3, ул.”Димитър Хаджикоцеж” №7 , бул. ”Арсеналски” № 15, бул. ”Черни връх” № 32, кв. ”Витоша” – ВЕЦ ”Симеоново” , ул. „Цветна градина” № 1, както и една сграда в гр. Варна , м. „Св. Никола” № 60 г. В тях са изградени стотици апартаменти, ателиета, офиси, подземни и надземни гаражи, десетки магазини, няколко трафопоста, три ресторанта, два кафе – аперитива и един рекреационен център.
Кооперация ”КОМЕРСИНА” е извършила и строително – монтажните работи на Бизнес – център ”Лозенец”, находящ се на бул.”Н.Й.Вапцаров” № 35, в които се намират офисите на редица престижни чужди и наши компании. Кооперацията също така е извършвала различни видове ремонтни дейности в различни обекти из гр. София. Извършила е и пред проектни дейности за урегулиран поземлен имот в землището на с. Равда за предстоящо изграждане на жилищна сграда.
В момента Кооперация „КОМЕРСИНА” изгражда жилищна сграда на ул. „Николай Лилиев” № 12, а така също извършва проучвателни дейности за други урегулирани поземлени имоти в гр. София.
Кооперация ”КОМЕРСИНА” разполага с добре квалифициран технически персонал и изграден добър екип, чиято лоялност, професионализъм и коректност са проверени през дългогодишното ни сътрудничество. През изминалите години са изградени също така много добри взаимоотношения с утвърдили се на строителния пазар подизпълнители.
От изключително голямо значение за развитието на Кооперацията е фактът, че притежава дялове от капитала на ”КОМПЛЕКТСТРОЙ” ООД – компания, разполагаща с добре организирана материална база, собствен бетонов възел и над 30-годишни традиции в областта на строителството.
Всички сгради на Кооперация ”КОМЕРСИНА” се отличават с много добра архитектура, изпълнени са луксозно с висококачествени материали, с перфектно качество на строителството.
В следващият албум са показани изпълнени довършителни строително монтажни работи от Кооперация „КОМЕРСИНА” в апартаменти, магазини, офиси, заведения и др
Кооперация „КОМЕРСИНА” участва и в съвместен проект с TT2, който вече е приключен и апартаментите са пуснати за продан, а някои се дават и под наем.(за повече информация моля посетете web страницата или се свържете с нас представител) Това прави компанията не само успяла в рамките на страната, но и на световно ниво!
Регистрация: 21.11.1990 г.
Дейности:
1991 – 1993: Внос/Износ на разнообразни стоки; Ремонт и реконструкция на сгради
1993 – до днес :
Проучване и предпроектни работи на урегулирани поземлени имоти;
Проектиране и изграждане на жилищни и офисни сгради;
Всякакви строително-монтажни работи по изграждането или ремонта на сгради,
трафопостове, апартаменти, офиси, магазини, ресторанти, кафенета и др.;
Поддръжка и управление на недвижими имоти.
В момента
Кооперация “Комерсина” доизгражда жилищна сграда в гр. София, ул. “Николай Лилиев” № 12.
А също така участва и в съвместен проект с TT2
Кооперация Комерсина – Ремонт и реконструкция на сгради – www.commersina.com
Адрес: гр. София, кв. Лозенец, ул. “Цветна градина” № 5 вх. А ет. 1
Тел.: 02 963 38 87;
Моб. те.л.: 088 762 73 64
Факс: 02 963 4273
Е-mail: commersina@abv.bg
Текст и изображения: www.commersina.com